اخبار اصلی

Loading
اخبار بیشتر ...
رسانه جدید

درباره ما

بیشتر بدانید...
 شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس جهت صیانت از محیط زیست و بهره وری حداکثری از منابع و ذخایر ملی با جمع آوری گازهای همراه نفت در گستره استان های خوزستان،بوشهر و کهگلویه و بویر احمد با تکیه بر دانش و توان نیروهای توانمند داخلی به عنوان بزرگ ترین طرح گازی در خاورمیانه و غرب آسیا در سال جهش تولید آماده افتتاح و بهره برداری می باشد.این طرح بزرگ در مقیاس بین المللی با ثبت رکورد 63 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت برای نخستین بار در تاریخ صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران و دومین بار در دنیا این دستاورد بزرگ را ثبت نماید. 

تاسیسات ذخیره سازی ماهشهر

رسانه جدید
مجتمع تاسیسات ذخیره سازی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در منطقه اسکله صادراتی مجیدیه بندر ماهشهر در محوطه ای  به مساحت 63 هکتار با هدف ذخیره سازی و صادرات محصولات تولیدی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس (واقع در 17 کیلومتری جاده بهبهان _ رامهرمز) قرار دارد. 

ایمنی و بهداشت

رسانه جدید
از اهداف شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس انجام ایمن و بدون حادثه پروژه است،در این راستا با تلاش مستمر و نظارت شبانه روزی تیمHSE،این مجموعه افتخار ثبت رکورد شگفت ۵۸ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه منجر به فوت،و بیش از ۴۱ میلیون نفر ساعت کار بدون 

ادامه مطلب

محیط زیست

رسانه جدید
ابر مجموعه بیدبلند خلیج فارس یکی از طرح های عظیم و استراتژیک در حوزه نفت و گاز جمهوری اسلامی ایران است که علاوه بر اشتغال­ زایی مناسب،نقش بسزایی در توسعه اقتصادی،مهارتی و صنعتی در استان خوزستان و کشور خواهد داشت.
ادامه مطلب

مدیریت انرژی

رسانه جدید

برنامه مدیریت انرژی از اوایل دهه هفتاد میلادی در کشورهای مختلف به مرحله اجرا درآمده است. انرژی در تولید ناخالص ملی کشورهای مختلف به عنوان یکی از عوامل اصلی بوده و همچنین بر میزان هزینه ها، اشتغال و سرمایه گذاری موثر می باشد.
ادامه مطلب

نقشه