تصویر کنار منو

روایتی از آسمان تا دریا/ خوراک بیدبلند خلیج فارس اکسیر جهش تولید در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر

روایتی از آسمان تا دریا/ خوراک بیدبلند خلیج فارس اکسیر جهش تولید در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر
  روایت خاموشی گازهای مشعل و فروش محصولات بیدبلند خلیج فارس از طریق صادرات دریایی رویای ۱۱۲ساله‌ای بود که علاوه بر نجات محیط زیست افزایش تولید و بالندگی در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر را محقق کرد. 

 محمود امین نژاد مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با بیان اینکه این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین هاب گازی غرب آسیا به شمار می رود به افزایش و ثبت رکوردهای تولید در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر به واسطه تامین خوراک از سوی این مجتمع عظیم اشاره و خاطرنشان کرد امروز بیدبلند خلیج فارس جوان، نماد جریان‌سازی برای تحقق و رفع موانع و پشتیبانی از تولید در بخش‌های استراتژیک نفت در سطوح ملی است. 

او گفت گستره تعاملات و همکاری‌ها با شرکت‌های فعال در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر نقطه عطفی است که می‌بایست به استمرار این نگاه توجه ویژه داشت.  مدیر عامل بیدبلند خلیج فارس به عنوان نمونه به همکاری‌های دو جانبه با شرکت پتروشیمی بندر امام اشاره کرد و خاطر نشان کرد که بحمدالله با تامین بخشی از خوراک پایدار این مجتمع موجبات ثبت رکورد تولید در این شرکت مهیا شد. 
 
وی در ادامه افزود این آمادگی و عزم وجود دارد که انشاالله در آینده نزدیک با بهره برداری از مجتمع عظیم تاسیسات ذخیره‌سازی محصولات بیدبلند خلیج فارس در منطقه مجیدیه ماهشهر برای نوسازی و یا انجام تعمیرات بخشی از مخازن پتروشیمی بندر امام به دلیل قدمت بالا و فرسودگی، به منظور افزایش بهره وری، بخشی از ظرفیت مخازن ذخیره بیدبلند خلیج فارس در اختیار این شرکت پتروشیمی قرار گیرد. 
 
مدیر عامل بیدبلند خلیج فارس در ادامه به تامین بخش قابل توجه‌ای از خوراک پتروشیمی‌های مارون و امیرکبیر اشاره کرد و خاطر نشان کرد به زودی شرکت پتروشیمی فن آوران هم به خانواده مشتریان و مصرف کنندگان بیدبلند خلیج فارس افزوده خواهد شد. 
 
امین نژاد در ادامه گفت: بیدبلند خلیج فارس روایتی از آسمان تا دریا برای بالندگی است چرا که گازها و یا به عبارت بهتر طلای سیاهی که روزی در آسمان می‌سوخت امروز از طریق دریا صادر و موجب ورود ارز به کشور می‌شود. 
 
مدیر عامل بیدبلند خلیج در پایان گفت: همه مدیران و کارکنان سنگرهای تولیدی و اقتصادی کشور سربازان دوست دار میهن هستند و قطعا افتخارات حاصل شده در بیدبلند خلیج فارس و نقش تمامی شرکت‌هایی که از طریق دریافت خوراک از این مجتمع عظیم موجبات هم افزایی ملی و همدلی برای اعتلای نام ایران اسلامی را مهیا می‌کنند مهم و قابل اهمیت است.
۱۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸
کد خبر : ۶۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.