تصویر کنار منو

نخستین گزارش اقدامات در حوزه مسئولیت های اجتماعی بید بلند خلیج فارس در سال 1400 منتشر شد

نخستین گزارش اقدامات در حوزه مسئولیت های اجتماعی بید بلند خلیج فارس در سال 1400 منتشر شد
 
 
در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی،بیدبلند خلیج فارس در سه ماهه نخست سال 1400 بیش از 95 میلیارد ریال در حوزه های حمایتی و مشارکتی شهرستان بهبهان در جهت تعامل پایدار و موثر با جامعه پیرامونی هزینه کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس،این شرکت در ادامه عمل به مسئولیت های اجتماعی با برنامه ریزی های صورت گرفته جهت مشارکت در توسعه و همچنین رفع نیازها با تحقق بیش از 12 اقدام موثر در حوزه های مختلف گامی دیگر در ایجاد تعامل پایدار با جامعه پیرامون این مجتمع دوست دار محیط زیست برداشته است.
 
در این گزارش به اختصاص بودجه جهت راه اندازی فرودگاه بهبهان،آب رسانی به روستاهای بخش مرکزی،اهداء دو هزار بسته غذایی به نیازمندان،پشتیبانی از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا،اهداء دستگاه های ویلچر و تشک های طبی به بهزیستی،تامین لوازم آبیاری جهت کاشت درختان در مناطق کوهستانی،ساخت مستند تلویزیونی از هنر صنعت نمدمالی بهبهان و چندین اقدام دیگر در حوزه های فرهنگی،مذهبی و اجتماعی اشاره شده است.
 
سال گذشته در پنجمین همایش مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت،بیدبلند خلیج فارس به عنوان نخستین شرکت ایرانی که در زمان ساخت پروژه به تحقق مسئولیت های اجتماعی توجه ویژه داشت موفق به کسب تندیس نقره این همایش شد.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۱
کد خبر : ۵۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.