جلسه فرماندهی پدافند غیرعامل در بیدبلند خلیج فارس برگزار شد

در نشست فرماندهی پدافند غیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس که باحضور مدیرعامل این شرکت برگزارشد گزارش عملکرد و محورهای مرتبط باشرایط اضطراری مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفت.
جلسه فرماندهی پدافند غیرعامل در بیدبلند خلیج فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازبیدبلند خلیج فارس در این نشست که با حضور مدیرعامل شرکت به عنوان فرمانده ارشد EMT ، مشاور مدیرعامل و همچنین فرماندهان سطح یک و دو تیم های فرماندهی شرایط اضطراری برگزار شد.

در این نشست محمود امین نژاد مدیرعامل شرکت پس از استماع گزارشات، با مطلوب ارزیابی کردن روندها و اقدامات صورت گرفته خاطر نشان کرد:

برنامه ریزی و آینده نگری در بیدبلند خلیج فارس  باید به صورت مستمر به نحوی جهت دهی شود که رفتارهای موثر به شکل یک عادت و در نهایت به عنوان فرهنگ موثر سازمانی تبدیل شده تا بتوان اثرات آن را در کل بدنه و ساختار سازمانی تعمیم و ترویج داد.

امین نژاد در ادامه با تاکید بر اینکه نقش محوری بیدبلند خلیج فارس در افزایش ضریب تامین انرژی کشور و تامین خوراک پایدار واحد های پتروشیمیایی اهمیت این واحد را به عنوان یکی از بازوهای  اقتصادی کشور پیش از پیش در مدار توجه قرار داده است خاطر نشان کرد، پایداری تولید ایمن در بیدبلند خلیج فارس  به عنوان یک رسالت ارزشمند برای تقویت رشد اقتصاد کشور در شرایط جنگ اقتصادی نیز دارای  اهمیت ویژه است از این رو کلیه برنامه ریزی ها و امکانات باید برای آمادگی این مجموعه عظیم اقتصادی فراهم شود تا بتواند به اهدف ارزشمند خود در مسیر تولید و توسعه بدون حادثه ادامه دهد.

مدیرعامل بیدبلند خلیج فارس در پایان ضرورت ارزیابی و ممیزی عملکرد مدیران و کارکنان در شرایط بحران با برگزاری مانور های هدفمند را اجتناب ناپذیر عنوان  و تاکید کرد پیش بینی حوادث احتمالی نقش اساسی در آمادگی و کنترل شرایط بحرانی را برای جلوگیری از بروز خسارت های جانی و مالی را خواهد داشت.

فرماندهی حادثه 3
فرماندهی حادثه 2
فرماندهی حادثه 1
فرماندهی حادثه

۲۳ خرداد ۱۴۰۲ ۲۰:۲۲
کد خبر : ۲۱۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.