تصویر کنار منو

نشان زاده مقدم: بیدبلند خلیج فارس نماد تحول و توسعه پایدار در جنوب ایران است

معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صدر هیأتی از نزدیک در جریان آخرین وضعیت طرح های توسعه ای و روند تولید شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس قرار گرفت.
نشان زاده مقدم: بیدبلند خلیج فارس نماد تحول و توسعه پایدار در جنوب ایران است

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گازبیدبلند خلیج فارس صبح امروز شنبه، نشان زاده مقدم به همراه تعدادی ازمدیران و کارشناسان گروه صنایع پتروشیمی، مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و مدیرعامل واعضای هیأت مدیره شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با حضور در مناطق اجرای طرح‌های پروژه عظیم جمع آوری گازهای مشعل، ضمن بررسی روند پیشرفت از نزدیک در جریان تنگناهای اجرای این پروژه زیست محیطی ملی در سایت‌های عملیاتی رگ سفید یک، بازگردانی پازنان، ایستگاه آغاجاری دو، پست بزرگ برق ایثار و NGL‌های ۹۰۰ و ۱۲۰۰ قرار گرفت. همچنین در ادامه بازدیدهای میدانی مدیران وکارشناسان با حضور در سایت احداث واحد توسعه زنجیره ارزش محصول PDH/PP بیدبلند خلیج فارس ضمن بررسی روند آماده‌سازی محل اجرای عملیات از موقعیت سایت عملیاتی این واحد بازدید نمودند. 

معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با حضور در مجتمع پالایشگاهی بیدبلند خلیج فارس ضمن بازدید از واحد‌های مختلف از نزدیک در جریان راه اندازی واحد جدید توسعه زنجیره ارزشHDS این مجتمع قرار گرفته و پس از آن با حضور در محوطه ذخیره‌سازی و ارسال محصولات پالایشگاه، با فرمان عملیاتی آغاز ارسال آزمایشی محصول اتان به پتروشیمی گچساران از طریق خط لوله۹۰ کیلومتری را صادر کرد. 

در نشست جمع‌بندی این بازدید نشان زاده مقدم، ضمن تقدیراز تلاش‌های مدیرعامل و کارکنان شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس خاطر نشان کرد: 

امیدواریم با جدیت و پشتکار مثال زدنی مجموعه منسجم و توانمند بیدبلند خلیج فارس، در سال جاری شاهد بهره برداری از پروژه‌های جمع آوری گازهای مشعل در منطقه شرق کارون باشیم تا با خاموش‌ سازی ۲۱ مشعل و جمع آوری بیش از ۲۱۲ میلیون فوت مکعب گازهای همراه، بار دیگر افتخاری بزرگ برای مجموعه خلیج فارس و خدمتی ماندگار برای مردم عزیز جنوب کشور خلق نماییم. 

امین نژاد مدیرعامل بیدبلند خلیج فارس در انتهای این نشست، ضمن تقدیرازهیأت بازدید کننده جهت حضور میدانی در قلمرو عملیاتی شرکت پالایش گازبیدبلند خلیج فارس خاطر نشان کرد: 

پشتیبانی مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معاونین و کلیه ارکان این شرکت همواره موجب دلگرمی و ایجاد باور و روحیه مضاعف جهت پیشبرد اهداف بلند شرکت پالایش گازبیدبلند خلیج فارس بوده و بی‌شک با وجود بستر آرامش و همدلی مثال زدنی موجود می‌توان دستاوردهایی بزرگ دیگر در صنعت پرافتخار ایران اسلامی کسب کرد. 

مدیرعامل بیدبلند خلیج فارس درپایان ضمن اشاره به تنگناها و گلوگاه‌های پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای یادآور شد:

انتظار می‌رود با نگاهی کارشناسی و منطقی راهکارهایی عملیاتی در بستر قانون برای جبران محدودیت‌های ایجاد شده که عموماً مرتبط با طرف قرارداد اجرای این پروژه که همان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب می‌باشد تدبیر شود. از این سو هم افزایی و پشتیبانی مدیرعامل گروه و معاونین ایشان قطعاً در این زمینه راهگشا و کارگر خواهد بود.

 

بازدید14
بازدید13

بازدید15

بازدید5
بازدید4
بازدید3
بازدید2

بازدید15

بازدید12
بازدید11
بازدید9

 

بازدید10

 

بازدید 16

 

بازدید 17

بازدید8
بازدید7
بازدید6۶ خرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۱۸
کد خبر : ۲۱۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.